همه - خبر روز
سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
نمازگزار محبّت فرشتگان و هدایت وایمان و نور معرفت دارد . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
امروز: سه شنبه 97 آذر 27

سلام و خداحافظ

 

خبر روز بر حسب وظیفه در زمان فتنه به راه افتاد امروز فتنه خفه شده است. مانده اند یک سری معاند و یک سری ابو موسی اشعری که از اول هم بوده اند  و کاری برای این ها نمی شود کرد .

خوشبختانه اکثر مردم روشن شده اند و دیگر نیازی به خبر روز نیست .

این روز ها اینقدر سایت ها و وبلاگ های ارزشی و مبارز زیاد شده است که نبود خبر روز در آن ها احساس نمی شود . ایرانی، مسلمان،آزاده و مبارز باشید .

 

 

خداحافظ همین حالا


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در پنج شنبه 89/3/6 و ساعت 9:6 عصر | نظرات دیگران()
جایزه حقوق بشر برای دو دانشجوی اغتشاشگر!

جوان: در ادامه حمایت کشورهای معاند از گروه های اپوزیسیون داخلی و خارجی و عوامل جریان فتنه، به تازگی گروه حقوق بشر کشور جمهوری چک در جشنواره بین المللی فیلم پراگ(یک جهان)، جایزه سالانه خود را به دو دانشجوی اغتشاشگر ایرانی که در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری نقش داشتند ، اعطاء نموده است .

بنابر اعلام این گروه، جنبش دانشجویی ایران مروج دموکراسی و آزادی بیان در جمهوری اسلامی ایران است، لذا جایزه امسال خود را به این دو دانشجو اعطاء نموده است.

این سازمان همچنین جایزه حقوق بشر خود را در سال 2009 به صورت نمادین به تمامی اعضای جنبش دانشجویی ایران اعطاء کرده است

منبع ما : http://www.rajanews.com/detail.asp?id=51131


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:49 عصر | نظرات دیگران()

مخالفت میرحسین با رفتن زیر چتر خاتمی

 

 
میرحسین قرار گرفتن زیر چتر خاتمی را رد کرد. 
 میرحسین حاضر به قبول پیشنهاد اعضای این مجمع برای وحدت و قبول رهبریت جریان اصلاحات با محوریت خاتمی را رد کرده است.
به گزارش جهان به نقل از رسالت  وی در پاسخ به سئوال نمایندگان مجمع محققین که برای آینده جریان اصلاحات چه پیشنهادی دارید؟ گفت: من حاضرم میزبان شوم و حرکت های آینده را ترسیم کنیم به شرط اینکه خارج از چارچوب عمل نشود. این حرف که فلان آقا زمانی محور جریان اصلاح طلبان بوده پس ما هم باید زیر چتر او برویم و او رهبر جریان شود را من قبول ندارم. میرحسین با گلایه از بی مهری هایی که برخی افراد مطرح جریان اصلاحات به او کرده اند گفته است: برخی از آقایانی که شما آنها را به رخ ما می کشید طی ماه های اخیر جز چوب لای چرخ گذاشتن کاری نکرده اند و حتی یکبار حاضر نشدند از عبارت جنبش سبز نامی ببرند و در جلسات خصوصی چه بد و بیراه ها که به ما نگفتند. موسوی در این جلسه با انتقاد شدید از بعضی پدر بزرگان مدعی اصلاحات گفته است من به خاطر اینکه اختلافات به بیرون درز نکند و طرفداران دلسرد نشوند خیلی از حرف ها را نمی زنم و گرنه گلایه زیاد است.
 میرحسین با ابراز ناراحتی از عناصر خودی نزدیک به اصلاحات گفته است من آن قدر که از خودی ها ضربه خوردم از طرف مقابل نخوردم، عده ای از افراد در این حوادث جا زدند وبعضی هم معامله کردند و یک عده هم به خاطر حسادت به من ضربه زدند!

منبع ما : http://www.jahannews.com/vdcenp8zxjh8zzi.b9bj.html


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:48 عصر | نظرات دیگران()

کروبی:تقلب در انتخابات از زمان هاشمی شروع شد

 

کروبی در گفت وگو با سایت وزیر سابق ارشاد با اشاره به تاریخ تقلب و سابقه آن در انتخابات ها گفت:از پس از رحلت امام دیگر این تقلب ها آغاز شد.

به گزارش جهان وی بدون توضیح بیشتر در خصوص تقلب در 2 دوره انتخابات دوران آقای هاشمی و پس از آن انتخابات دوران خاتمی اظهار داشت:در انتخابات دوره گذشته نیز حدود آراء از قبل تعیین شده بود و آراء هم به شکل جالب توجهی سهمیه بندی شده بود.

کروبی همچنین در رابطه با نفوذی ها در جنبش به اصطلاح سبز گفت:باید مراقب نفوذی ها هم باشیم. گاها افرادی نفوذی با دادن شعارهای بسیار تند، موجب دادن دست آویزی به جریان حاکم در سرکوب جنبش مردمی می شوند. 

کروبی در انتها یکی از مشکلات جدی در سالهای گذشته را برگزاری اجلاس خبرگان در حسینیه رهبری عنوان کرد و اظهار داشت:همیشه جلسات خبرگان رهبری در محل مجلس قدیم برگزار می شد.

منبع ما : http://www.jahannews.com/vdcjimevouqevvz.fsfu.html

 


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:47 عصر | نظرات دیگران()
رهنورد هنوز از افشاگری احمدی‌نژاد عصبانی است

همسر میرحسین موسوی از افشاگری رئیس جمهور درباره صحت مدرک تحصیلی‌اش ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش شبکه ایران، همسر میرحسین موسوی هنوز از افشاگری رئیس جمهور درباره صحت مدرک تحصیلی‌اش در مناظره تاریخی سال گذشته، عصبانی است. این خبر را سایت جهان منتشر کرده است.

زهرا رهنورد در سخنانی که چند روز پیش در یک محفل دانشجویی زده است، به ماجرای افشای ایرادات مدرک تحصیلی‎‌اش در مناظره آقای موسوی با دکتر احمدی نژاد اشاره کرده و اظهار داشته است: "نگاه سرکوبگرانه و تبعیض‌آمیز به زن را در همان مناظره هم می‌توانستیم مشاهده کنیم چنانکه آقای احمدی‌نژاد سعی کرد حیثیت علمی و تحقیقاتی مرا زیر سئوال ببرد."

ماجرای مدرک تحصیلی رهنورد چه بود؟

موضوع مشکل دار بودن مدرک تحصیلی خانم رهنورد را اولین بار احمدی‌نژاد در مناظره با میرحسین موسوی اعلام کرد اما توضیحات ناکافی موسوی بر ابهام موضوع افزود.

پس از آن، هرچند خانم رهنورد اعلام کرد که حاضر است قانونی بودن مدرک خود را با ارئه سند اثبات کند اما این موضوع نیز، هرگز از انتشار مدارک تحصیلی او جلوگیری نکرد تا دیگر تردیدی در این زمینه باقی نماند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، خانم رهنورد مدرک دکترای خود را ظرف مدت 2 سال از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرده و این در حالی است که وی در هنگام گذراندن تحصیلات در مقطع دکترا،‌ همزمان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر دانشگاه تهران نیز تحصیل می‌کرده و البته همزمان کارمند هم بوده است.

جالب اینجاست که در گواهینامه موقت پایان تحصیلات دکترای خانم رهنورد، صادره از واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد، نمره و رتبه قبولی او در آزمون ورودی دانشگاه خالی و سفید است.

گفتنی است مهندس موسوی از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی بود که اخیرا با اصلاح اساسنامه این دانشگاه توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی، از این سمت برکنار شد.
منبع  ما :
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=51125


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:44 عصر | نظرات دیگران()
صدای خاتمی هم درآمد!
موسوی و کروبی نظام را تهدید کردند

 

موسوی و کروبی نظام را در صورت مجوز ندادن به راه پیمائی تهدید به آشوب و اغتشاش کردند.

به گزارش خبرنگار جهان موسوی و کروبی در این نشست که خبر آنرا سایت های افراطی خارج از نظام منتشر ساخته اند، نظام را تهدید کردند که در صورت مجوز ندادن به راه پیمائی ،از مردم می خواهند که به خیابان ها بریزند.در همین رابطه تصمیماتی هم برای اطلاع رسانی این تحریکات صورت گرفته است.

این در حالی است که موسوی همواره در حوادث پس از اعتراضات اعلام می کرد که مردم به صورت خودجوش به خیابانها می آیند و من آنها را دعوت به اعتراض خیابانی نمی کنم.

از سوی دیگر حزب غیر قانونی سازمان مجاهدین طی بیانیه ای به مسئولین توصیه کرد که بهتر است به این راه پیمائی مجوز دهند.

با این حال خاتمی در دیدار با موسوی وی را متهم به تند روی کرد و گفت:ما باید فضا را آرام کنیم و خودمان را برای انتخابات آماده کنیم.

خاتمی همچنان تاکید کرده است که نباید به اپوزسیون تبدیل شویم. اگر در چارچوب نظام حرکت کنیم شاید در دوره بعدی انتخابات بتوانیم رای مردم را بگیریم.  

منبع ما  : http://www.jahannews.com/vdcepn8zpjh8zvi.b9bj.html


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:39 عصر | نظرات دیگران()
در سالروز آزادی خرمشهر اتفاق افتاد
ضرب و شتم و بازداشت بسیجی ها توسط حراست دانشگاه آزاد!
امروز عوامل حراست دانشگاه آزاد اسلامشهر، 6 نفر از اعضاء بسیج دانشجویی را به زور در دفتر بسیج دانشجویی بازداشت کردند.

به گزارش سرویس سیاسی جهان، به دنبال هتاکی باورنکردنی مسؤولان دانشگاه آزاد نسبت به دانشجویان انقلابی واحد اسلامشهر این دانشگاه، آن هم درست در سالروز بزرگداشت فتح خونین شهر و نیز ضرب و شتم دانشجویان بسیجی توسط مسؤولان حراست دانشگاه آزاد و عوامل مزدبگیر ایشان و حتی مضروب نمودن خواهران دانشجو، امروز عوامل حراست دانشگاه 6 نفر از اعضاء بسیج دانشجویی را به زور در دفتر بسیج دانشجویی بازداشت کردند.
 
در پی این اقدام ساختار شکنانه مسؤولان دانشگاه آزاد، دانشجویان بسیجی که هنوز تبدار ضرب و جرح‌های مسؤولان خدوم حراست و عوامل ایشان(!) در مراسم یادمان آزادی خرمشهر با حضور حجت الاسلام رسایی بودند، در اعتراض به اقدامات یاد شده دانشگاه آزاد، به اجتماع در جلوی دانشگاه مبادرت ورزیدند.
 
پس از ملحق شدن مردم خداجوی اسلامشهر به فرزندان بسیجی خود و حساسیت مسؤولان امر و حضور حسین قدیانی - مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور - برای پیگیری امر، شش دانشجوی بسیجی آزاد شدند.

کماکان در ساعت انتشار این خبر، تجمع مردم، بسیجیان و دانشجویان معترض در مقابل این دانشگاه ادامه دارد و با شعارهای "مدیر بی کفایت استعفا استعفا "و دیگر جملات مطالبه جدی خود را مبنی بر استعفای "جاسبی" و "بدرقه"، رئیس این واحد، ابراز کرده اند.

شورای تأمین اسلامشهر ساعاتی است که با حضور مسؤولان انتظامی - امنیتی شهرستان، امام جمعه و مسؤول بسیج دانشجویی کشور تشکیل شده است. خبرهای تکمیلی توسط خبرنگار جهان به اطلاع خواهد رسید.  

منبع ما : http://www.jahannews.com/vdcammn6e49n6a1.k5k4.html


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:37 عصر | نظرات دیگران()

گفت وگوی انتقادی سید احمد خاتمی با وزیر ارشاد سر میز ناهار

گفتنی است چندی پیش نیز "آیت الله امینی" امام جمعه قم در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با انتقاد از مناسب ‌نبودن وضعیت سینما در کشور گفت: هنرمندانی که در زمینه سینما فعالیت می‌کنند طبق سلیقه خودشان هنر را ظاهر می‌کنند و خیلی وقت است که وضعیت سینما مطلوب نیست و محتوای آن چیزی نیست که قابل توجه باشد.
خطر گسترش روزافزون ابتذال در سینمای ایران مدتی است از سوی برخی مسئولین خارج از مجموعه وزارت ارشاد، احساس شده و حتی با اظهار نظرهای رسانه ای هم همراه گشته است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر جهان، این اظهار نظرها و در واقع نگرانی ها چندی است از سوی ائمه جمعه نیز عنوان شده است؛ به گونه ای که در ابتدای سال جاری  حجة الاسلام والمسلمین «علم الهدی» امام جمعه مشهد در خطبه های نماز جمعه  با انتقاد شدید از وضعیت سینمای ایران، پخش برخی از فیلمهایی که در راستای ترویج فساد، شهوت و اخلاق سوء در جامعه و ....است را دشمنی و اهانت به هنر و هنرمند دانست.

اما خبرنگار جهان در همین راستا مطلع شد که آیت الله سید احمد خاتمی نیز به جمع منتقدین وضعیت سینمای ایران پیوسته و طی دیداری که وی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هنگام صرف ناهار در نمایشگاه کتاب داشته، از وضعیت کنونی سینمای ایران به شدت انتقاد کرده است.

گفتنی است چندی پیش نیز "آیت الله امینی" امام جمعه قم در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با انتقاد از مناسب ‌نبودن وضعیت سینما در کشور گفت: هنرمندانی که در زمینه سینما فعالیت می‌کنند طبق سلیقه خودشان هنر را ظاهر می‌کنند و خیلی وقت است که وضعیت سینما مطلوب نیست و محتوای آن چیزی نیست که قابل توجه باشد.

 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:36 عصر | نظرات دیگران()

توصیه آیت الله هاشمی به اصلاح طلبان درخصوص نمازجمعه 14 خرداد

 

آیت الله هاشمی در نمازجمعه روز 14 خرداد که به امامت مقام معظم رهبری برگزار می شود شرکت می کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی جهان آقای هاشمی در جلسه ای تاکید کرده است که باید در مراسم روز 14 خرداد حضور داشت و خود وی نیز حتما در این مراسم شرکت می کند.

در همین رابطه وی به برخی از فعالان سیاسی و موثرین جبهه اصلاحات نیز پیشنهاد کردند حتما در این مراسم شرکت کنند.

گفته می شود برخی از نزدیکان آیت الله هاشمی تلاش می کنند وی را از حضور در نمازجمعه روز 14خرداد در مرقد حضرت امام منصرف کنند.

منبع ما : http://www.jahannews.com/vdcgtn9qxak9q34.rpra.html


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:34 عصر | نظرات دیگران()
خانه تیمی‌های تروریست‌های اقتصادی زده شد، اکنون نوبت برخورد قاطع قضایی

پنج‌شنبه گذشته وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی در یک عملیات مشترک 410 دفتر شرکت‌های هرمی یا همان خانه تیمی تروریست‌های اقتصادی را پلمپ کردند. این رخداد بزرگ از همان ساعات اولیه با استقبال عمده مردم مواجه شد، به طوری که پس از انتشار این خبر در رسانه‌ها، سامانه ستاد خبری وزارت اطلاعات با شماره 113 و سامانه 110 پلیس، از تماس‌هایی پر شد که مالباختگان گزارش‌های جدیدی از این شبکه اختاپوسی ارائه می‌کردند.

به گزارش رجانیوز، تروریست‌های اقتصادی اما مانند انواع دیگر تروریست‌ها آموزش‌های حرفه‌ای دیده‌اند، به طوری که در برخی موارد قبلی همین که از تحت نظر قرار داشتن خود توسط نهادهای مسئول امنیتی مطلع می‌شدند در ظزف کمتر از 24 ساعت لانه‌های خود را به‌طور کامل خالی می‌کردند.

این بار البته هرمی‌ها از عملیات پیچیده وزارت اطلاعات و ناجا کاملاً غافلگیر شدند و در حالی که حتی در تعداد زیادی از این دفاتر جلسات محفلی برای به دام انداختن افراد جدیدی در حال برگزاری بود، بازداشت سرشاخه‌ها انجام شد.

سردار رادان در این زمینه گفت: وزارت اطلاعات نقش تعیین‌کننده‌ای در این عملیات دارد. طی اقدامات وسیع اطلاعاتی توسط مأموران، وزارت اطلاعات تمامی شرکت‌های هرمی در تهران را شناسایی کرده و اقدامات اطلاعاتی درباره آنان انجام شد، به طوری که جزئی‌ترین اطلاعات درباره هر شرکت توسط سربازان گمنام امام زمان به دست آمد. حتی نقشه و کروکی دفاتر این شرکت‌ها و درآمد و محل نگهداری اسناد این شرکت‌ها نیز در این اطلاعات مشخص شده بود.

در عین حال، شکل این گونه شرکت های هرمی که هیچ سودی برای مردم و کشور ندارد و تنها به خروج ارز منجر شده و یک سوم از پول جمع آوری شده را نصیب عده ای سوادگر داخلی می کند و هیچ کار مولدی برای حمایت از اشتغال و تولید ملی صورت نمی گیرد کاملا، غیر قانونی است و نباید مانند مبارزه با قاچاقچیان به یک طرح ضربتی محدود شود

اما آنچه که در حال حاضر مایه تعجب است سکوت مقامات قضایی در خصوص این عملیات بزرگ است. این در حالی است که به نظر می‌رسد پس از ماه‌ها عملیات شناسایی و دقت در فاش نشدن این عملیات گسترده که منجر به بازداشت تعداد زیادی از سرشاخه‌های داخلی این شبکه و انهدام خانه‌های تیمی آن‌ها شده است، اکنون نوبت دستگاه قضایی است که باید با اعلام موضع صریح، به سرعت این پرونده‌ها را به جریان بیاندازد و در خصوص برخورد قاطع با این تررویست‌های اقتصادی به جامعه اطمینان خاطر دهد.

بر اساس برخی اخباری که طی روزهای گذشته منتشر شد بیش از یک میلیون نفر، آلوده فعالیت این شبکه‌ها شده‌اند، رخدادی که علاوه بر آثار اقتصادی زیانبار برای کشور، امنیت خانواده و اجتماع را نیز تحت تأثیرات مخربی قرار داده و ادامه این روند نباید تحمل شود. این در حالی است که به نظر می‌رسد بخشی از رشد تروریست‌های اقتصادی در این حد معلول نبود قوانین بازدارنده جدی است و مجلس نیز باید در ریشه‌کنی این فعالیت سوداگرانه وارد شود.

منبع ما : http://www.rajanews.com/detail.asp?lang_id=&id=51122


 نوشته شده توسط گروه خبری روز در چهارشنبه 89/3/5 و ساعت 12:30 عصر | نظرات دیگران()
   1   2   3   4   5   >>   >
 لیست کل یادداشت های این وبلاگ
کانال تلگرامی اخبار ( یارانه و اخبار جدید )
یارانه مهر واریز شد/ایرانیها 280هزار میلیارد تومان یارانه گرفتند
بازگشایی پایگاه اطلاعاتی آمار طی یک هفته آینده
اطلاعیه شماره 7 ستاد هدفمندی یارانه ها منتشر شد
پرداخت 40 هزارو 500 تومان یارانه اسفند ماه
عناوینی از سایت دولت
نتایج هفته اول اجرای قانون هدفمندی یارانهها
تصویب نرخهای جدید حمل و نقل
قیمت مصوب انواع نان
قیمت پله های 7 گانه مصارف برق
میزان سهمیه و قیمتهای جدید بنزین و گازوئیل و گاز خودرو
تعرفه های جدید گاز
فروشگاه اینترنتی شما
آغاز به کار سامانه جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار از اول آذر ما
دفاع از قرآن
[همه عناوین(3262)][عناوین آرشیوشده]

بالا

طراح قالب: رضا امین زاده** پارسی بلاگ پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ

بالا